Våre ansatte – din fagkompetanse

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Dag Fredrik Eftedal
Selger - Pakkeriutstyr
+47 906 62 236dfe@grontmaskin.no
Salg
Kristian Vines
Selger - Korn
+47 948 44 657kristian.vines@grontmaskin.no
Salg
Vidar Børsebakke
Selger - Maskiner
+47 480 55 228vidar.hveem@grontmaskin.no
Salg
Dyre Tangnes Saxrud
Selger - Korn
+47 908 62 169dyre.saxrud@grontmaskin.no
Salg
Rolf Gjølstad
Selger - Maskiner
+47 970 33 761rolf.gjoelstad@grontmaskin.no
Salg
Tor Grimstad
Selger - Maskiner
+47 479 02 412tor.grimstad@grontmaskin.no
Salg
Morten Olsrud
Selger - Reserve- og slitedeler
+47 979 91 850morten.olsrud@grontmaskin.no
Service
Einar Arne Hyndøy
Selger - Trøndelag
+47 948 05 323eah@grontmaskin.no
Salg
Nils Johan Høitomt Hansen
Serviceansvarlig I-mek
+47 954 61 250nils.j.hansen@grontmaskin.no
Service
Åge Skovdahl
Landbruksmekaniker
+47 415 25 557aage.skovdahl@grontmaskin.no
Service
Rune Toverød
Landbruksmekaniker
+47 995 17 771rune.toverod@grontmaskin.no
Service
Jon Kjetil Karlsen
Lagersjef
+47 414 14 172jon.karlsen@grontmaskin.no
Lager
Rainer Hivand
Daglig leder - CEO
+47 916 05 992rainer.hivand@grontmaskin.no
Administrasjonen
Svein Stene
Økonomisjef - CFO
+47 924 04 070svein.stene@grontmaskin.no
Administrasjonen
Elisabeth Rafshol
Regnskap
elisabeth.rafshol@grontmaskin.no
Administrasjonen
Desiree Ytreeide Kråkøy
E-Commerce Manager
+47 465 15 564desiree.krakoy@grontmaskin.no
Netthandel
Ådne Smogeli
Selger – Maskiner
+47 480 33 795aadne.smogeli@grontmaskin.no
Salg
Jonas Aleksander Lundberg
Lagermedarbeider
jonas.lundberg@grontmaskin.no
Lager
Vidar Pettersen
Leder verksted
+47 951 58 011vidar.pettersen@grontmaskin.no
Service
Sigve Tveten Haug
Ettermarkedsleder
+47 918 85 655sigve.haug@grontmaskin.no
Ettermarked/deler
Tone Kase
Ettermarked - Deler
+47 970 80 840tone.kase@grontmaskin.no
Ettermarked/deler
Øivind Sørensen
Ettermarked - Deler
+47 952 34 234oivind.sorensen@grontmaskin.no
Ettermarked/deler
Michael Summerson
Prosjektsjef
+47 915 79 135michael.summerson@grontmaskin.no
Administrasjonen

Våre leverandører

Sormac
Egatec
Omnivent
Skiold
 Dewulf
Krukowiak
7Sense
Agricola
Akron
Basrijs
Bauer
Bredal
C Pack
Checchi & Magli
Euromacchine
Gaspardo
Højgaards
Hortech
Jasa
Jema
JJ Broch
K two
Kongskilde
Landri Therm
Massano
Mastek
Monosem
Ocmis
REV Packaging solutions
Wyma
Wile
Terradonis
Sukup
Struik
Steketee
Stanhay
Scova
Schmotzer
Samro
Samon
Newtec